Innowator Śląska 2012

Już po raz czwarty jest organizowany konkurs na najbardziej innowacyjne śląskie przedsiębiorstwo oraz instytucję sektora badawczo-rozwojowego. O tytuł mogą ubiegać się: mikro-, mali i średni przedsiębiorcy oraz instytucje sektora badawczo-rozwojowego ze Śląska. Do udziału w konkursie zapraszają Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy Górnośląskiej Agencji Promocji Przedsiębiorczości S.A. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Enterprise Europe Network” oraz projektu systemowego „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego” (III edycja) pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego w ramach marki INNOSILESIA.

Innowator Śląska skierowany jest do przedsiębiorstw oraz instytucji sektora badawczo-rozwojowego, które mogą poszczycić się sukcesami w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych lub technologicznych, w tym opracowaniem własnych pomysłów bądź udoskonaleniem zakupionej technologii.

Konkurs ma na celu promocję innowacyjności, wspieranie rozwoju firm i instytucji oraz poprawę wizerunku regionu i jego przedsiębiorców poprzez propagowanie nowych rozwiązań, propagowanie dobrych przykładów, zachęcanie do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych, wprowadzania stosownych zmian w wewnętrznej organizacji pracy czy podejmowania szkoleń w tym zakresie.

Aby zgłosić swój udział w konkursie wystarczy wypełnić Deklarację Uczestnictwa oraz przesłać ją pocztą lub dostarczyć na adres biura konkursu do 1 lutego 2013 r.   Udział w konkursie jest bezpłatny.  Regulamin i szczegółowe informacje na: www.gapp.pl

Biuro Konkursu:
Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A.
ul. Astrów 10, 40-045 Katowice,
tel. 32 730 48 53 lub 43