Wdrożenia nowych produktów i usług

Śląski Klaster Dizajnu zaprasza na seminarium tematyczne z cyklu zarządzanie dizajnem pt: 
Wdrożenia nowych produktów i usług

Termin:  9 grudnia 2014 roku
Miejsce: Zamek Cieszyn, Oranżeria, ul. Zamkowa 3abc, Cieszyn,

Wdrożenie nowych produktów czy usług to czasochłonny, a nierzadko ryzykowny i kosztowny proces. Aby zakończył się sukcesem, warto poszukiwać innowacyjnych rozwiązań i zminimalizować ryzyko niepowodzenia. Zgodnie z metodyką zarządzania projektami proces powinien być podzielony na etapy i szczegółowo analizowany na każdym z nich. Jakie to etapy i jak należy je wprowadzać w życie – o tym będziemy rozmawiać podczas kolejnego seminarium Klastra, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Uczestnicy spotkania mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji na temat wdrażania produktów, których udzieli Michał Drożdż.  Zainteresowane konsultacjami osoby prosimy o  zgłaszanie się do 5 grudnia.

Spotkanie poprowadzą:
Ingrid Vandenhoudt – socjolog z wykształcenia, przez wiele lat była doradcą strategicznym Wspólnoty Flamandzkiej oraz VIZO w Antwerpii. Od 2001 roku pracowała dla Design Vlaanderen, gdzie realizowała projekty, których celem było budowanie współpracy między flamandzkimi projektantami i firmami. Przeprowadziła wiele udanych procesów wdrożeniowych. Współtworzyła takie projekty jak Concreas, ASPIRE i SEE-design. Od 2013 r. jest niezależnym konsultantem strategicznym.

Michał Drożdż –projektant i specjalista z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania (MBA). Nadzorował wdrożenie wielu produktów, od koncepcji przez wzornictwo i konstrukcję, aż do produkcji i urynkowienia. Odpowiadał za powstanie unikatowych projektów procesów organizacyjnych, co zostało potwierdzone główną nagrodą w konkursie DME AWARD w 2010 roku. Był dyrektorem Działu Badań i Rozwoju Produktów ZELMER. Wspólnie z zespołem managerów i specjalistów różnych dyscyplin wypracował modelowe rozwiązania zarządzania wzornictwem i wdrożeniami. Członek Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych, autor licznych artykułów i juror w konkursach wzorniczych.

Program:

Wtorek 9 grudnia 2014r.
09.30 – 10.00  Rejestracja
10.00 – 11.45  Wdrożenia nowych produktów / Michał Drożdż
11.45 – 12.00  Przerwa
12.00 – 14.30 Wdrożenia usług / Ingrid Vandenhoudt
14.30 – lunch

Wypełnione zgłoszenia prosimy przesłać mailem do 5 grudnia 2014r. na adres wbeczek@zamekcieszyn.pl lub akaleta@zamekcieszyn.pl.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie.

Projekt Śląski Klaster Dizajnu jest współfinansowany z  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

MATERIAŁY DO POBRANIA. ZAPRASZAMY!

Zgłoszenie

Zamówienie na konsultacje