TARGI GMINA

W dniach 14-17 października 2014 Śląski Klaster Dizajnu wziął udział w Targach GMINA i Salon INVESTFIELD

Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA oraz Salon Nieruchomości i Inwestycji INVESTFIELD odbywają  się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wspierając rozwój branży samorządowej i stwarzają klientom biznesowym doskonałe warunki do nawiązania kontaktów handlowych z polskimi przedsiębiorcami i zagranicznymi inwestorami.
Targi GMINA oraz Salon Nieruchomości i Inwestycji INVESTFIELD to ważne w branży  wydarzenie, które umożliwia zawarcie długoterminowych kontraktów oraz zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami służącymi rozwojowi regionów.
W ciągu czterech dni targowych odwiedzający będą mieć okazję do tego, by nie tylko zapoznać się z bogatą ekspozycją wystawienniczą, ale też zaczerpnąć wiedzy podczas szkoleń, debat i intensywnych rozmów biznesowych. Targi GMINA i salon INVESTFIELD to ciekawa propozycja dla przedstawicieli władz samorządów lokalnych, pracowników urzędów, architektów, a także planistów, urbanistów, inwestorów oraz specjalistów z dziedziny transportu lokalnego.