SILESIA BAZAAR Dizajn vol.2 – 08.08.2016

Nadchodzi SILESIA BAZAAR Dizajn vol. 2!

Trwają zapisy dla wystawców

 

Przedmioty unikatowe, projektowane na zamówienie, wykonywane ręcznie, najlepiej w Polsce i w krótkich seriach oraz śmielej wkraczają w nasze życie. Zaczynamy cenić dobry dizajn, który jest wyważonym połączeniem funkcjonalności i estetyki, czasami lekko szalony, ale często ponadczasowy. Wraz z wzrostem ilości entuzjastów niezależnego dizajnu, wzrasta także ilość jego twórców. Niestety wciąż nie tak łatwo do nich dotrzeć. Rolę łącznika pomiędzy tworzącymi, a kupującymi spełniają targi niezależnego dizajnu takie jak SILESIA BAZAAR Dizajn.

 

Targi zbierają producentów produktów w jednym miejscu, gdzie mogą prezentować i sprzedawać swoje produkty. Przez cały dzień mamy okazję wygodnie i bez pośpiechu poznawać, oglądać, kupować i rozmawiać z projektantami. Wśród wystawionych produktów spotkać można:

  • lampy z części ze zużytych, przeznaczonych do rozbioru samochodów,
  • zegary, kalendarze, magnesy z drewna o charakterze lokalnym,
  • meble z litego drewna, kanapy, łóżka, fotele oraz niebanalne dekoracje,
  • biżuteria upcyclingowa, industrialna, steampunkowa tworzona ze zużytych mechanizmów zegarkowych czy bryłek węgla.

 

18 września, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 2. edycja SILESIA BAZAAR Dizajn. Po raz pierwszy targi SILESIA BAZAAR Dizajn zorganizowane były jako impreza towarzysząca dla święta dizajnu na Śląsku o nazwie 4 Design Days. Tym razem będzie to samodzielne wydarzenie. Przestrzeń przeznaczona na targi pomieści ponad 50 stoisk. Do udziału zaproszono dizajnerów projektujących meble, akcesoria do wystroju wnętrz, pracownie projektowania i twórców biżuterii. Przewidziano również strefę dla wyjątkowych kolekcji modowych. Nie zabraknie paneli dyskusyjnych poświęconych dizjanowi i warsztatów kreatywnych dla dzieci. Jak zawsze zorganizowana będzie również strefa gastro i relaksu.

 

Zapisy dla wystawców wystartowały 8 sierpnia i odbywają się przez stronę silesiabazaar.pl

Targi SILESIA BAZAAR Dizajn vol. 2 to dobry sposób na to, by poznać niezależny dizajn, kupić unikatowe produkty i podyskutować o nim z innymi zainteresowanymi.

Więcej informacji na temat znajduje się na stronie www: silesiabazaar.pl/dizajn oraz na stronie wydarzenia na portalu Facebook: facebook.com/silesiabazaar

Zapraszamy!