Nowa oferta klastra

Nowa oferta klastra to wynik naszej wspólnej pracy i połączenia kompetencji członków klastra! POMAGAMY miastom i regionom w projektowaniu przestrzeni publicznej!

Co oferujemy:
Diagnoza realnych potrzeb mieszkańców.
Sprawdzamy, czego oczekują od przestrzeni publicznej mieszkańcy, a czego turyści. Pomagamy tworzyć miejsca, które staną się wizytówkami miast, a mieszkańcy i przyjezdni będą chcieli w nich spędzać czas.

Indywidualne podejście.
Nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Każde miejsce wymaga innego projektu, ze względu na jego historię, potrzeby użytkowników, ale także możliwości inwestora.
Dostosowywanie kosztów do realiów.
Dobrze zaplanowany proces pozwala racjonalnie wydawać pieniądze. Jesteśmy przekonani, że niektóre problemy można rozwiązać szybko i niemal bezkosztowo – liczy się rzetelna analiza i dobry pomysł!

Różna skala działania.
Zaprojektujemy meble miejskie i urządzimy niewielką przestrzeń, ale podejmiemy się także rewitalizacji fragmentu miasta. Możemy skonsultować pomysł, przygotować projekt  albo wykonać konkretny produkt.

Pomoc na każdym etapie projektu.
Proponujemy kompleksową pomoc – od pomysłu i biznesplanu, poprzez pomoc w zdobyciu funduszy, po realizację inwestycji. Możemy zarządzać projektem od początku do końca lub zrealizować tylko wybrane zadanie.

Organizacja działań promocyjnych.
Podpowiemy jak dobrze zaprojektowana usługa czy cykl wydarzeń mogą ożywić i wypromować przestrzeń publiczną. Dzięki temu stanie się ona atrakcyjnym miejscem, a zarazem wzrośnie jej realna wartość ekonomiczna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!